Ładowanie...

Partnerzy

Armit korzystając z wieloletniego doświadczenia swojego zespołu, gwarantuje współpracę ze sprawdzonymi, wiarygodnymi partnerami z kraju i zagranicy. Wspólnie z naszymi partnerami oferujemy realizację dostaw ich produktów i usług, sprawując nadzór merytoryczny nad właściwym doborem oferty i prawidłowym przebiegiem realizacji zleceń, zgodnie z oczekiwaniem zamawiającego. Naszą mocną stroną jest współpraca z wieloma renomowanymi producentami, co umożliwia nam zawsze zaproponowanie rozwiązania optymalnego z punktu widzenia naszego klienta.

WBP Rogów

 

WBP Rogów – producent broni i komponentów.

więcej informacji na stronie internetowej producenta http://wbprogow.com/.

Fundacja Byłych Żołnierzy Jednostek Specjalnych GROM

Fundacja Byłych Żołnierzy Jednostek Specjalnych GROM

Mamy zaszczyt współpracować z Fundacją Byłych Żołnierzy Jednostek Specjalnych GROM. Armit oferuje spektrum usług, w tym dotyczących szkoleń, realizowanych we współpracy z Fundacją.

 

Netline Communications

Netline Communications Technologies (NCT) Ltd.

Dostawca sprawdzonych rozwiązań radiowych, przeznaczonych do detekcji i zakłócania działania zagrożeń występujących na współczesnym polu walki. Netline oferuje dedykowane rozwiązania zapobiegające zdalnemu uruchomieniu IED (improwizowanych ładunków wybuchowych). Druga linia produktowa oferowana w Polsce to urządzenia wykrywające i zakłócające działanie dronów.

Oran Marketing & Development ACC Ltd.

Oran Marketing & Development ACC Ltd.

Z największą satysfakcją informujemy, że na mocy porozumienia z dn. 15.12.2016 z firmą Oran Marketing & Development ACC Ltd., znaną na rynku pod marką OSG,  spółka Armit została partnerem OSG na rynku polskim, z upoważnieniem do działania na rzecz rozwoju rynku w obszarze szkła pancernego (ochrony balistycznej) i wsparcia działalności OSG na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.