Ładowanie...

Partnerzy

Armit, korzystając z wieloletniego doświadczenia swojego zespołu, gwarantuje współpracę ze sprawdzonymi i wiarygodnymi partnerami z kraju i zagranicy.

Wspólnie z naszymi partnerami oferujemy realizację dostaw ich produktów i usług, sprawując nadzór merytoryczny nad właściwym doborem oferty i prawidłowym przebiegiem realizacji zleceń, zgodnie z oczekiwaniem zamawiającego. Naszą mocną stroną jest współpraca z wieloma renomowanymi producentami, co umożliwia nam zawsze zaproponowanie rozwiązania optymalnego dla naszego klienta.

MOBIUS PROTECTION SYSTEMS

Armit jest polskim przedstawicielem Mobius Protection Systems, producenta różnego typu foteli do pojazdów wojskowych, chroniących załogę przed skutkami eksplozji materiału wybuchowego pod pojazdem. Opracowany przez inżynierów Mobius Protection Systems system spiralnych mechanizmów absorbujących energię łagodzi siłę oddziaływania wybuchu i obniża przeciążenia działające na pasażerów.

MAGAM SAFETY

MAGAM SAFETY – producent i dostawca technologii elastycznych zbiorników przyznał Armit Sp. z o.o. prawo reprezentowania go w Polsce. Zbiorniki są powszechnie stosowane w pojazdach wojskowych i lotnictwie, samoistnie zabezpieczając się przed wyciekiem paliwa, nawet po przestrzeleniu pociskiem kalibru 20mm.

Elsight

ElSight jest dostawcą unikatowego rozwiązania łączności dla platform bezzałogowych, wykorzystującego powszechną dostępność sieci telefonii komórkowej. Produkt HALO, którego Armit jest autoryzowanym dystrybutorem w Polsce, pozwala na transmisję danych z prędkością do 4xLTE i bezpieczeństwo danych. Więcej informacji w ulotce informacyjnej (pobierz tutaj) i na stronie internetowej producenta elsight.com.

TELDAT Sp. z o.o. sp. k.

Od początku swojego istnienia Armit współpracuje z TELDAT Sp. z o.o. sp.k., dominującym polskim producentem systemów C4ISR oraz odnośnych rozwiązań sprzętowych i programowych. Wyróżniające się rozwiązania teleinformatyczne TELDAT są powszechnie stosowane w Wojsku Polskim i wykorzystywane w scenariuszach bojowych NATO.

ARMIT aktywnie angażuje się w promocję rozwiązań TELDAT na światowych rynkach. Więcej informacji na temat TELDAT można znaleźć pod linkiem: https://www.teldat.com.pl/.

TRANSBIT SP. Z O.O.

TRANSBIT Sp. z o.o. jest wiodącym polskim producentem systemów telekomunikacji specjalnej, oferując kompleksowe rozwiązania łączności radiowej i przewodowej oraz urządzenia towarzyszące. W ofercie znajdują się kompletne rozwiązania VoIP (centrale polowe, telefony), routery i przełączniki sieciowe, przełącznice traktów cyfrowych oraz urządzenia kryptograficzne. ARMIT, na mocy umowy z TRANSBIT, ma przywilej oferowania i sprzedaży produktów TRANSBIT na rynkach zagranicznych.

Więcej informacji: https://transbit.pl/

Oran Marketing & Development ACC Ltd.

Oran Marketing & Development ACC Ltd. Z największą satysfakcją informujemy, że na mocy porozumienia z dn. 15.12.2016 z firmą Oran Marketing & Development ACC Ltd., znaną na rynku pod marką OSG,  spółka Armit została partnerem OSG na rynku polskim, z upoważnieniem do działania na rzecz rozwoju rynku w obszarze szkła pancernego (ochrony balistycznej) i wsparcia działalności OSG na terenie Rzeczpospolitej Polskiej jako wyłączny przedstawiciel.