Ładowanie...

Partnerzy

Armit, korzystając z wieloletniego doświadczenia swojego zespołu, gwarantuje współpracę ze sprawdzonymi i wiarygodnymi partnerami z kraju i zagranicy.

Wspólnie z naszymi partnerami oferujemy realizację dostaw ich produktów i usług, sprawując nadzór merytoryczny nad właściwym doborem oferty i prawidłowym przebiegiem realizacji zleceń, zgodnie z oczekiwaniem zamawiającego. Naszą mocną stroną jest współpraca z wieloma renomowanymi producentami, co umożliwia nam zawsze zaproponowanie rozwiązania optymalnego dla naszego klienta.

WBP Rogów

  WBP Rogów – producent broni i komponentów. więcej informacji na stronie internetowej producenta http://wbprogow.com/.

TELDAT Sp. z o.o. sp. k.

Od początku swojego istnienia Armit współpracuje z TELDAT Sp. z o.o. sp.k., dominującym polskim producentem systemów C4ISR oraz odnośnych rozwiązań sprzętowych i programowych. Wyróżniające się rozwiązania teleinformatyczne TELDAT są powszechnie stosowane w Wojsku Polskim i wykorzystywane w scenariuszach bojowych NATO.

ARMIT aktywnie angażuje się w promocję rozwiązań TELDAT na światowych rynkach. Więcej informacji na temat TELDAT można znaleźć pod linkiem: https://www.teldat.com.pl/.

TRANSBIT SP. Z O.O.

TRANSBIT Sp. z o.o. jest wiodącym polskim producentem systemów telekomunikacji specjalnej, oferując kompleksowe rozwiązania łączności radiowej i przewodowej oraz urządzenia towarzyszące. W ofercie znajdują się kompletne rozwiązania VoIP (centrale polowe, telefony), routery i przełączniki sieciowe, przełącznice traktów cyfrowych oraz urządzenia kryptograficzne. ARMIT, na mocy umowy z TRANSBIT, ma przywilej oferowania i sprzedaży produktów TRANSBIT na rynkach zagranicznych.

Więcej informacji: https://transbit.pl/

Netline Communications

Netline Communications Technologies (NCT) Ltd. Dostawca sprawdzonych rozwiązań radiowych, przeznaczonych do detekcji i zakłócania działania zagrożeń występujących na współczesnym polu walki. Netline oferuje dedykowane rozwiązania zapobiegające zdalnemu uruchomieniu IED (improwizowanych ładunków wybuchowych). Druga linia produktowa oferowana w Polsce to urządzenia wykrywające i zakłócające działanie dronów.

Oran Marketing & Development ACC Ltd.

Oran Marketing & Development ACC Ltd. Z największą satysfakcją informujemy, że na mocy porozumienia z dn. 15.12.2016 z firmą Oran Marketing & Development ACC Ltd., znaną na rynku pod marką OSG,  spółka Armit została partnerem OSG na rynku polskim, z upoważnieniem do działania na rzecz rozwoju rynku w obszarze szkła pancernego (ochrony balistycznej) i wsparcia działalności OSG na terenie Rzeczpospolitej Polskiej jako wyłączny przedstawiciel.